Header Ads

2018 Yılının En İyi Yabancı Dizileri

2018 Yılının en iyi yabancı dizileri hangileridir ? Hangi diziyi izlemeliyim ? En çok izlenen yabancı diziler 2018 yılında hangileri? Gibi sorularınıza yanıt bulma arayışında iseniz ve 2018 yılının en iyi yabancı dizi önerilerini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.
Sizlere 2018 yılındaki en iyi yabancı dizilerin sıralamasını hazırladık. Hemen alttaki listede en iyi yabancı diziler izlenme sıklığına göre sıralanmıştır.
Umarım en popüler yabancı diziler listesinde verdiğimiz dizi tavsiyeleri hoşunuza gider, iyi seyirler.

3. VIDA

en iyi yabanci diziler 2018, vida, vida dizisi, VIDA, vida izle, vida dizisi izle
2018 Yılının En İyi Yabancı Dizileri - VIDA


  • Tür: Dram
  • Yapımcı: Tanya Saracho
  • Oyuncular: Tanya SarachoMarc TurtletaubPeter SarafStephanie LanghoffRobin SchwartzHenüz 1.sezonunu bitirmemiş olan Vida, yaklaşık yarımşar saatlik bölümleri bulunan bir dram dizisidir. Dizi, batı Los Angeles'da yaşayan ve birbirinden uzak kalamayan iki kız kardeşi konu almaktadır. Yaşam şartları onları eski yaşadıkları mahalleye geri döndürünce burada Annelerinin kimliği hakkında şaşırtıcı gerçeklerle karşılaşırlar.2. The Rain

en iyi yabanci diziler 2018, the rain, the rain dizisi, the rain izle,the rain 2018
En İyi Yabancı Diziler 2018 - The Rain

  • Tür: Bilim Kurgu, Fantastik
  • YapımcıNetflix
  • Oyuncular: Jannik Tai MosholtEsben Toft JacobsenChristian Potalivo


Kolektif geçmişlerinden ve toplumsal kurallardan kurtularak, herkesin istediği kişi olma özgürlüğü vardır. Hayatta kalma mücadelelerinde, kıyamet sonrası bir dünyada bile hala sevginin, kıskançlığın, yaşlanmanın ve bir zamanlar bildiği dünyanın ortadan kaybolmasıyla geride bıraktıklarını düşündükleri sorunların çoğunun olduğunu keşfederler. Yağmur geldiğinde kim olacaksın?1. Westworld

en iyi yabanci diziler 2018, westworld, westworld konusu, westworld izle, westworld 2.sezon, westworld 3.sezon
2018 Yılının En İyi Yabancı Dizileri - Westworld


  • Tür: Bilim Kurgu, Fantastik
  • Yapımcı: HBO 
  • Oyuncular: Jonathan NolanLisa JoyJ.J. AbramsJerry WeintraubBryan Burk


İlk sezonunda konusu ile bir hayli dikkat çeken Westworld, yeni sezonunda yine bomba gibi. 
Parkın yaratıcı, güvenlik ve kalite güvence departmanlarının geliştirdiği, izlediği ve yazıp kodladığı senaryolarda misafirlerin insansı robotlar(otomaton) ile etkileşime girdiği Vahşi batı tema parkında bir bilim kurgu draması. Henüz izlemediyseniz kesinlikle çok şey kaybetmişsinizdir, bizden söylemesi :)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.