Header Ads

Blogger İle İnternetten Para Kazanma Eğitimi | 2018

blogger ile nasıl para kazanılır, blogger ile para kazanma, blogger ile para kazanma rehberi,2018
Blogger Servisini Kullanarak Nasıl İnternetten Para Kazanılır?

Günümüzde neredeyse herkes internet üzerinden herhangi bir biçimde para kazanmanın imkanlarını arıyor. Bu yollardan bir tanesi ise Blogger sistemi ile para kazanmak. Blogger ücret ödemeksizin kullanılabilen bir blog hizmeti. İnsanlara kendi websitelerini ücretsiz olarak açıp yazılarını yayınlama imkânı sunan Blogger dünyanın en kaliteli blog CMS sistemleri arasındadır.

Blogger ile Para Kazanılabilir Mi?


Blogger ile para kazanmak elbette imkan dahilinde. Bunun için birkaç ufak ipucuna dikkat çekmek istiyoruz. Bu ipuçlarını websitenizde uygulamanız durumunda siz de blogger ile para kazanma olanağına sahip olacaksınız. Peki, Blogger ile nasıl para kazanabilirim? Diye soruyorsanız, okumaya devam edin.

Blogger ile para kazanmak için eğer halihazırda bir Blogger hesabınız yok ise kendinize bir Blogger hesabı açmanız gerekiyor.
Oldukça basit olan bu adımda draft.blogger.com adresine giriş yaparak dilerseniz var olan Gmail hesabınızla dilerseniz ise yeni oluşturacağınız bir Gmail hesabı ile kayıt olabilirsiniz.
Tüm bunların sonrasında gelen ilk adım ise blogunuzu içeriklerle süslemek.

Bu noktada dikkat edeceğiniz olay ise yazdığınız yazıları özenle bloğunuza ilave etmeniz ve ilk zamanlarda günlük en az 1 yazı yayınlamanız sizin yararınıza olacaktır.

Blogger İle Hemen Para Kazanmaya Başlamak


Blogger ile hemen para kazanmak istiyorsunuz biliyorum, fakat bu durum pek de öyle görünmüyor. Nedeni ise yeni websiteniz için Adsense müracaatı başvurusu oluşturmak suretiyle bir başvuru denemesi yaptığınızda karşınıza çıkan şu uyarı;

Blog adresiniz en az 6 aylık olmalıdır. 

6 ay sınırını doldurmayan blog yazarları için ise bu süreç biraz zaman alacak. Fakat yine de kullandığınız başka reklam şirketleri var ise bunlar aracılığıyla websitenizden reklamlar ile gelir elde edebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.